Çukur 9. bölümden şok sahne! Vurulan kim?

10 saat önce Blog

0 Yorum

Türk televizyon ekranlarının en iyi dizilerinden biri olarak karşımıza glen ve harikalar yaratan Çukur dizisi, her hafta ki bölümleriyle fırtına gibi esiyor. Reytingleri her Pazartesi akşamları toplamayı başaran Çukur dizisinin bu hafta ki bölümünde özel bir video yayınlandı.

Dizide ki fragman yayınlanmasının ardından kısa bir fragman tadında da özel video yayınlanarak, Çukur dizisi 9. bölüme ait olan bu sahne, Yamaç ile Sena’ya karşı bir tehlikenin olduğunu bizlere sezdiriyor… Aşıklar, Serdar ile karşılaşıyorlar, ve buna karşı nefes kesecek olan bu sahnede ki durumda ise aniden bir silah patlıyor. Patlayan silahın kime olduğu ise şu an için merak konusu ve çok merak ediliyor…

Show TV ekranlarının vazgeçilmez ve her hafta olmazsa olmaz biçimde izlenen dizisi Çukur yepyeni bölümüyle sizlerin karşısında… Her hafta olduğu gibi yeni haftada da olaysız geçmeyen dizide bu hafta ise, Yamaç hayatın en zor anlarının birini yaşarken, biz de bu yaşadığı ana tanıklık etmiş olacağız.

Yamaç mı Sena mı yoksa Serdar ım vuruluyor?

İdris Koçovalı’yı rehin tutup mahallede gerçekten çok zor anlar yaşatan Serdar, herkese meydan okuyor. Elini ardına koymadan yaptığı onca yiğitlik karşısında ise Yamaç’ta boş durmuyor. Özel video yayınlanan 9. bölüme ait olan fragman tadında ki videoda bir öldürülme sahnesi var. Bu sahnede ise Serdar, Sena ve Yamaç üçlüsünü görüyoruz. Acaba aralarından kim vurulacak?

Sena, Serdar ile özel ve gizli bir anlaşma yapıyor, bunun üzerine ise Selim tarafından hiç plansız yere kaçırılıyor. Yamaç ise öfkeli olduğu bu konu üzerine sinirini Serdar’dan çıkartacak, Serdar’ın üzerine tüm dikkatleri çekiyor.

Mahallede Yamaç ile Serdar, karşı karşıya gelirken işin kötü tarafı aynı anda bulunan bir diğer kişi de Sena oluyor. Tehlikenin daha da arttığı anlardan biri olan bu yeni bölümde, heyacanı üst sınırlara taşıyacak çok şey olcak gibi… Özel video yayınlanan 9. bölüm için kısa süreli bir video olsa da çok büyük merak uyandırmayı başardı. Yeni bölümde vurulanın kim olduğuna dair doğru tahminleri olanlar, #VurulanKim etiketi ile sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarda bulunabilirlerse eğer, doğru tahmin bilen 10 kişi için Çukur posteri, oyuncuların imzalı poster eşliğinde hediye olacak.

Diriliş Ertuğrul’da merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı

15 Aralık 2017 Blog

0 Yorum

Her hafta yayın akışını bozmadan yayında olabilen kaliteli birçok dizi vardır. Bunlardan biri de Diriliş Ertuğrul dizisidir. Hem oyuncu kadrosuyla hem de dizinin reyting sonuçlarıyla beraber ne kadar kaliteli bir dizi olduğunu da görebilmek mümkün olmaktadır. Buna istinaden de TRT ekranlarında her hafta reyting rekortmeni olan bu dizi için bu hafta 99. bölüm fragmanı yayına alındı…

Diriliş Ertuğrul dizisinin bu hafta merakla beklenen 99. bölümü için fragman yayınlandı. TRT ekranlarında izleyeceğimiz dizinin hız kesmeden her haftada ki serüvenleri devam ederken bu haftada Ertuğrul, “Yarın cenk günüdür” sözünü fragmanda söyleyerek, seyirciler tarafından da ek olarak beklenen fetih hareketini bir şekilde başlatacağa benziyor.

Bu hafta bildiğiniz üzere Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanmamıştı. Bunun üzerine daha bir merak uyandıran dizi, her hafta yayın akışını bu hafta ki yayın gününde bozmuştu. Ancak ardından da yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla beraber fark yaratacak gibi duruyordu, durdu da denilebilir. Dizi en son bölüm olan 99. bölümünde neler yaşanacağını az da olsa kısa kısa gösterebilmeyi başardı.

Savaş Sahneleri Ön Planda…

Her hafta ayrı bir reyting rekoru kıran ve bunu karşısına çıkan tüm dizilere karşı başaran Diriliş Ertuğrul dizisi, reyting rekortmeni olmayı her hafta başarmaktadır. Haftalık olarak hareketli sahneleriyle birlikte dikkat çeken dizide yepyeni bir bölüm fragmanı da bu hafta yayınlanmasıyla beraber, sahnelere genel olarak bakılırsa savaş sahnelerinin biraz daha ön planda olduğunu görebiliriz.

Fİ 2. sezon Çİ 5. bölüm fragmanında Duru ve Can’ın cesur sahneleri

14 Aralık 2017 Blog

0 Yorum

Fi dizisi bu sezon ikinci sezonuyla beraber internet dünyasında Puhu TV üzerinden sizlere sunum sağlıyor. Fi dizisi, yepyeni internet dizileri arasında isminden bahsettiren bir dizidir. Fi, Çi ve Pi isimleriyle beraber Azra Kohen yazarına ait olan kitapların diziye çevrilmesiyle beraber kitap okuyanları ya da dizi severleri gerçekten de kendine çeken dizilerden biridir. Böylesine keyifli ve kaliteli bir dizi, daha çok Türk psikolojik gerilim internet dizisi de denebilir. Her sezonu 12 bölümden oluşan Fi dizisi, ilk sezonu adı Fi dizisiydi. Sonrasında da 2. sezon olarak Çi dizisi olarak karşımıza çıktı.

Fi dizisi 2. sezonu Çi olarak adlandırılırken, 15 Aralık’ta Fi 2. sezon Çi 5. bölümü ile karşımıza geliyor. Bu sezonda da yine 12+1 olmak üzere 13 bölümden oluşacak olan dizi kaldığı yerden nefes kesercesine sizlerle 2 ya da 3 haftada bir yayına giriyor. PuhuTV üzerinden izleyebileceğiniz dizi, keyifle karşınızda ve sizlerde istediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

İlk bölümü 31 Mart’ta yayına giren dizi, bu sezonda da Çi kitabında geçen konuları sizlere anlatacak… İnternette Puhu TV’nin en sevilen dizisi olan ve sadece Puhu TV üzerinden yayında olan Fi dizisi 2. sezon Çi bölümleriyle beraber yeni fragmanları da dizi çıkmadan bir hafta öncesinde yayına giriyor.

Fi 2. Sezonu Çi 5. Bölümü Fragmana Girdi!

Her daim tercih edebileceğiniz Fi 2. sezonu Çi 5. bölümünün fragmanıyla birlikte karşımızda… Dizinin ön planda olan oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Ozan Güven, dizinin bu bölümünde ki ateşli sahneleriyle beraber ön planda olacağı kadar gerçekten de o hafta içerisinde ateşli sahneleri ile haftaya damga vuracaklar gibi duruyor.

Dizinin 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Buna istinaden dizinin 5. bölüm fragmanı da bildiğiniz gibi Fi ikinci sezon Çi bölümü olarak isimlendiriliyor. Dizide ki Duru ile Can’ın gerçek anlamda ateşli olduğu kadar birbirlerine ilgili oldukları o cesur sahneleri de bu bölümde karşımıza çıkacak… Dizinin 5. bölümü 15 Aralık’ta Puhu TV’de olacak, siz de izleyebilirsiniz.

Cansu Taşkın Altın Kelebek Ödül Töreni’nde elbisesiyle konuşulmayı başardı

13 Aralık 2017 Blog

0 Yorum

Ünlüler her zaman konuşulmayı sevdikleri gibi cesur kıyafetler giymekten, bilerek yapılan bazı özel durumları yapmaktan da çoğu zaman kaçınmazlar. İşte bunu en iyi şekilde başaran isimlerden biri de Cansu Taşkın oluyor. Geçtiğimiz Pazar günü akşamı yapılan Altın Kelebek Ödülü töreni için güzel bir elbise ile konuşulmayı başaran Cansu Taşkın gündemde ve elbisesiyle, fiziğiyle, duruşuyla konuşulmaya başlandı bile…

Bu yıl 44.’sü gerçekleşen Altın Kelebek Ödülü için Pazar akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezinde bulunan birçok ünlü isim, kendilerinden söz ettirmeyi başardıkları gibi keyifli bir gece içerisine de katıldılar. Geceye katılan sayısız ünlü varken, birbirinden şık kıyafetlerle birlikte bir nevi yarış içerisine girdiler. Şık kıyafetiyle birlikte harikalar yaratan isimlerden biri de model Cansu Taşkın idi. Gece içinde çokça konuşulan isimlerden biri olarak fark yarattı.

Altın Kelebek Ödülünde Cansu Taşkın Gecesi

Birçok ünlü isim hem fiziği hem giyimi hem de söyledikleri kısa konuşmalarıyla dikkat çekerken, Cansu Taşkın’da fazlaca ön planda olan ve elbisesiyle dikkat çekmeyi daha da başaran isimlerden biri oldu. Altın Kelebek Ödülünde ödül almamasa da konuşulmayı başaran ünlü model Cansu Taşkın, sırtı tamamen açık bir elbise ile törene geldi. Cansu Taşkın’ı gören bir kez daha görmek, bir kez daha bakmak istedi…

Büyük kalçası ve incecik beli ile harikalar yaratan Cansu Taşkın, görünürde gerçekten de dikkat çekebilmeyi başardığı gibi ayrı bir güzelliğiyle de gecede yerini aldı. Tercih etmiş olduğu törene özel elbisesi ise görenlerin dikkatinden de kaçmadı. Ödül almasa dahi gerçek anlamda gecede konuşulan isimlerden biri olarak en iyi şekilde törenin iddialı giyinmiş olan isimlerden biriydi.

Ebru Sancı’dan sevdiklerine milyoner olma şansı

12 Aralık 2017 Blog

0 Yorum

Yılbaşının güzelliklerinden biri de herkesin bir şekilde hediye arayışına girmesi, güzel hediyeleriyle birlikte çok özel ve güzel zamanların içerisinde sevdiklerine hediyeler alması, almak istemesi ve dahası… En iyi şekilde hediyelerle boğuşulacak zamanlar içerisinden biri de yılbaşıdır. Yılbaşı hediyesi düşünen ünlü isimlerden biri de Ebru Şancı oldu. Ebru Şancı, yılbaşına dair aklında ki yılbaşı hediyesiyle ilgili sürprizi olan bir fikri açıkladı…

Ebru Şancı’dan 100 Çeyrek Bilet Hediyesi

Geçtiğimiz günlerde Ebru Şancı, toplamda 100 tane çeyrek bilet alarak çevresine dağıttı. Önceliği aile dostları olmak üzere; aile üyelerine, dostlarına hediyeler anlamında çeyrek bilet dağıtarak bir nevi fark yarattı. Dostlarına da paylaşımcı yaklaşan Ebru Şancı, toplamda her birini 15 TL’den aldığı 100 çeyrek bileti dağıtarak, çevresini milyoner etme şansını da onların ellerine verdi. Toplamda 100 bilete 1500 TL veren Ebru Şancı, sevdiklerini milyoner edebilecek mi?

Aldığı biletlerin de numaralarının her birini kayıt eden ve bununla beraber sevdiklerine yılbaşı hediyesi yaptığını, milli piyango biletlerini bu şekilde dağıtarak mutlu olacağı ve edeceğini düşünen Ebru Şancı, not aldığı biletlerin numaralarını da yılbaşı gecesi kontrol edeceğini dile getirdi.

Ebru Şancı, geçtiğimiz 2 yıl önce yani 2015 yılında futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenmişti. 33 yaşında ki manken Ebru Şancı, kendisinden 10 yaş küçük sevgilisi ile evlenince, dikkatler bu evlilik üzerine toplanmıştı. Sonrasında da 2016 Ekim ayında ikizleri olan Milla ile Ceylin dünyaya geldiler. Birbirlerini halleriyle, oldukları gibi seven çiftin mutlu olduklarını da dile getirdiklerini paylaşmak isteriz.

Sevgilinizin eve dönüşünü nasıl bekliyorsunuz

11 Aralık 2017 Blog

0 Yorum

Moldovalı anne ile Türk babanın tek kızı olan Xenia Deli, Instagram’da bir anda paylaştığı fotoğraflarıyla birlikte harikalar yaratan, fırtınalar estiriyor denecek türden paylaşımlarda bulunan bir isim olmaya başladı…

Lüks hayatına dair harikulade paylaşımları, takipçilerine kazandıran ve bunları çekinmeden paylaşan, üstüne üstlük kendisiyle evli olan Osama Fathi Rabah Al Sharif’in de 36 yaş büyük olmasıyla beraber Xenia Deli, lüks yaşamını hiç çekinmeden paylaşmaya devam ediyor. Osama Fathi Rabah Al Sharif, Xenia Deli’den tam 36 yaş büyük ve büyük bir işadamı olarak biliniyor. Xenia Deli ise paylaştığı lüks yaşantısı sayesinde gündemde olmayı başarıyor.

Şu anda 27 yaşında ki Xenia Deli, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarda kocasıyla beraber iş seyahatinden tutun da tatile kadar birçok yurtdışı gezileriyle ilgili de lüks olarak kaldığı malikane, ev ya da villalardan da kendisine ait olan yaşamıyla ilgili pozlar veriyor, paylaşıyor.

Ailesi ve evini bir anda yıllar öncesinde kaybetmiş bir adama 64 Bin TL kadar bağış yapan Xenia Deli, sosyal medya hesaplarıyla birlikte gündeme oturmayı başaran isim oldu. Yapılan haberlere göre Xenia Deli, 64 bin TL’lik yardımda bulunduğu Mikhail Garia için 1980 yıllarında Dağlık Karabağ’da ki bir çatışma içerisinde tüm aile fertlerini kaybettiğini ve bundan dolayı hem evsiz hem de ailesiz kaldığı yazıyordu.

Mikhail Garia Kimdir?

1989 yılından önce Azerbaycan’da Bakü’de yaşayan sonrasında da Rusya Krasnodar kentine giden 68 yaşında ki Garia, burada bir ara arkadaşlarıyla yaşadı. Arkadaşlarının vefatından sonra ise yalnız kalarak hayatına devam etti. Genel olarak futbol maçlarında ise tamamında bulunduğundan dolayı kentin neredeyse tamamı onu tanıyordu. Mikhail Amca olarak tanınan Garia için bir süre sonra yardım toplanmaya başlandı ve kendisi için hedef ev almaktı.

Cömert olarak davranan isim ise Xenia Deli oldu ve genç kadın, Michail Amca için 1 milyon ruble yani 64 bin TL bağışta bulundu. Böyle bir yardımda bulunmasıyla birlikte hayranlarından ayrı bir sevgi kazanan isim de Xenia Deli oldu.

Xenia Deli’yi tanıyacağınız sahnelerden biri de Justin Bieber’ın What Do You Mean? Şarkısının klibinde ki cesur sahneleri olacaktır. Geçtiğimiz yaz aylarında milyarder iş adamı Osama Fathi Rabah Al Sharif ile evlenerek cesur bir yaptırım içerisinde bulundu.

Xenia Deli, bir dönemde de mankenlik – modellik yaparak Victori’a Secret’te kendini ön plana çıkartmayı başaran isim olmuştu. Sharif ile yaptığı düğünde ise tam tamına 1 milyon dolarlık bir masraf harcadıkları basına yansıyan özel haberlerden biriydi. Arka tarafı metrelerce kumaş ve dantelden oluşan Deli’nin gelinliğiyle beraber, kendisi düğün hakkında sadece “benim peri masalım” diyordu. Düğünde giydiği gelinlik ayrıca Zuhair Murat imzalı bir gelinlikti.

Çukur 8. bölüm fragmanı yayınlandı

10 Aralık 2017 Blog

0 Yorum

Her bölümü merakla beklenen dizilerden biri de Çukur dizisi oldu bildiğiniz üzere… Yeni sezonda harikalar yaratan Çukur dizisi 8. bölüm fragmanı da yayınlandı. Ekranlarda yayında olmaya başladığı günden bu yana harika bir kitle yaratmayı başaran Çukur dizisi, yepyeni bölümüyle her pazartesi akşamı ekranlarda sizlerin karşısında oluyor. Buna istinaden de 8. bölüm fragmanı yayına girdi ve Çukur’un pazartesi akşamı geçecek efsane bölümünde neler yaşanacak yine kare kare fragmanlarda paylaşıldı…

Çukur 8. bölüm fragmanında neler oluyor?

Burası Çukur kızım. Biz de Koçovalı ailesiyiz, kocan da bu ailenin başı!” sözleri, Çukur dizisi 8. bölüm fragmanında çok dikkat çekiyor. Direkt olarak fragmanda bu sözlere dikkat çekilirken, Sultan ile Sena arasında da karşılaşma sonrası gerilimin bir tık daha arttığına fragmanda şahit olmaya başlıyoruz. Sultan bu öfkeyle birlikte de ne yapacağını bilmiyor önce. Sonrasında da önce Ayşe’nin kıyafetleri sonra da Sena’nın odasına girmeyi istemesi gibi eylemleriyle dikkat çekiyor.

Sena’nın odasına öfkesinden dolayı girmek isteyen Sultan, karşısında Sena’nın sert tepkisini görüncede çok şaşkın oluyor. Ne yapacağını ya da bu tepki karşısında neye uğradığının farkında olmayan Sultan, gerçek anlamda çok şaşırıyor.

Öbür tarafta Vartolu girdiği mahallede yeni planların içerisinde kaybolurken, bir yola çıkıveriyor. Yamaç ise isyan içinde ve bunun karşısında da isyan içinde olması akılarda birçok soru dolu cümleleri de beraberinde getiriyor. İşte Çukur’un 8. bölümü fragmanından kesitler böyle…

Çukur 7. bölümde neler yaşandı? Çukur son bölümde yaşananlar

İdris mahalleye geri dönerek mahallede ki hakimiyetinin nasıl bir güçte olduğunu da mahalleliye hatırlattı. Bunun üzerine böyle bir hatırlatma, mahallede ki düzen ve taşları yerinden oynatacak kadar da güçlüdür. Öbür tarafta Vartolu, bu durum karşısında da geri bir adım atmayı hiç ama hiç düşünmüyor gibi duruyor. Vartolu öyle bir plan içerisinde ki mahallede hüküm sürmek istiyor ve bu durum karşısında da Çukur’a bir kazı kazıyor. Başarılı olursa eğer hüküm süreceği mahalleyi eline alacaktır Vartolu… Öbür tarafta Berber Muhittin aracılığıyla birlikte Yamaç ise Vartolu’nun zayıf noktasından birini bularak harika bir plan içine girer.

Koçavalılar’da ve mahallede ki büyük kargaşadan sonra ise tam da o anda Selim, yepyeni bir atak yapmaya hazırlık ederken bir diğer tarafa ise Vartolu da en büyük kozunu ortaya koyarak, ekranda izleyicilerini şok edecektir.

Angelina Jolie evliliğini o filmle kurtarmak istemiş

10 Aralık 2017 Blog

0 Yorum

Angelina Jolie, Brad Pitt ile olan boşanma davalarında ki sürecin devamıyla birlikte daha öncesinde oynadığı kocasıyla olan filminde oynama nedeninin sırrını açıkladı. Angelina Jolie, Pitt ile oynadığı aynı filmde oynama sebebini itiraf ederek, aslında kocası ile evliliğini kurtarma namına böyle bir şey yaptığını açıkladı.

By the Sea adında Hayatın Kıyısında ki film için kamera karşısına geçen Joile ile Pitt, ayrılma kararından önce yapacakları filmdir. Jolie, bu film teklifini kabul etme nedeninin bir sır gibi açıkladı ve sonuç olarak aslında filmde oynama sebebini ise şu cümleler ile özetledi: “Bu film sayesinde iletişim kurabileceğimizi, ilişkimizin düzeltebileceğimizi düşündüm.”

Pitt ile Jolie, 2015 yılında vizyona giren By The Sea filmi için kamera karşısına geçmişti. Filmi bitirdikten sonra açıklamalarda bulunarak bu konuda Jolie, film sayesinde birlikteliklerinin düzeleceğini ve herhangi bir sorunu ortadan kaldırabileceğini düşünüyordu. Aynı şekilde de iletişimlerinin düzeltilebileceğini düşünmüştü. Fakat işler hiç de öyle gitmedi. Film ile birlikte aslında her ne kadar boşanmalarına engel olamasa da Pitt ile Jolie ayrılmış olsalar da, ilişki bittikten sonra nasıl bir yol izlenmesine dair öğrendikleri ve keşfettikleri çok şey olduğunu da Jolie kendi sözleriyle söylemişti.

Filmin içerisinde ikilinin canlandırdığı konu ise, evliliği krizde olan bir çiftti. 12 yıldan bu yana beraber olan çift Angelina Jolie ve Brad Pitt, bazı zamanlarda gizli buluşmalar yaptıklarını ve evlilikleri adına özel ikinci bir şansı da birbirlerine tanımak adına böyle bir girişimde olduklarını bazı kaynaklar iddia etmişti. Ancak çiftin yakınlarından gelen habere göre de böyle bir iddianın doğru olmadığı, ilişki ise geri dönülmez bir hal içerisinde olduğunu belirttiler.

Görenler inanamadı! 120 km hızla giderken arabada ilişkiye girdiler

8 Aralık 2017 Blog

0 Yorum

Rekor denemesi mi yoksa farklı bir şey mi tam olarak içeriği belli olmayan bir arabada ilişki ile karşı karşıya kalan Arjantin trafiğinde ki vatandaşlar, görüldüğü üzere trafikte seyahat eden bir otomobil içerisinde tam da şoför koltuğunda oturan erkek ve kadının, sevgilinin cinsel ilişkiye girdiklerini gördüler. Arjantinli vatandaşlar, bulundukları bu manzara karşısında ise cep telefonlarına sarılarak görüntüyü kameraya kaydettiler. Ve işin garibi ise araba yaklaşık 120 km hızla yoluna devam ederken, kadın erkeğin kucağında ve sevişiyor anındalar…

Arjantin Otoyolunda yaşanan bir cinsel deneyimi Arjantin’de bir vatandaş görüntüye alıyor. İddialara göre saatte 115 km hızında giden bir otomobil, cinsel birliktelik yaşıyorlar ve yaşadıkları bu cinsel deneyime ortak olan ise araçlarının 115 km hızında ilerlemesidir. Tanık olan birçok sürücü ise anı cep telefonu kamerasına kayıt etmekten de çekinmiyorlar. Ettikleri bu kaydı ise internette paylaşarak gerçekten de şok edici bir şekilde durumu haber edilmesine ortak oluyorlar.

Kamera Çekimine Direkt Tepki!

Arabada yaşanan bu cinsel deneyim içerisinde ise ayrıca bir öfke de yok değildi. Arabada yaşanan şoför koltuğunda ki cinsel birliktelikle beraber araçları hızla otoyolda ilerlerken, cep telefonuna kayıt edildiklerini fark eden sürücü koltuğunda oturan adam, aracıyla yavaşlamak ve cinsel birlikteliği bırakmak yerine kamera çekimini yaparak kayda alan insanlara tepki olarak sadece hakaretler, küfürler yağdırdı. Ve hem aracını daha da hızlandırarak hem de cinsel deneyimi – seksi elden bırakmayarak otoyolda devam ederek gözden kaybolmayı başardı. Gözden kaybolan çifte dair ise polis soruşturma başattı. Ayrıca herhangi bir şekilde de ilgili aracın kazaya karışmasıyla alakalı rapor da gözlenmedi.


Arjantin’den Tepki Gecikmedi

Ülkece tepki gören bu görüntüler karşısında trafik kurallarının hiçe sayıldığı, ilgili çiftin hem kendi canlarını hem de otoyolda bulunan diğer vatandaşların canlarını önemsemedikleri hiçe saymalarından dolayı ülke olarak da tepkiyi üzerlerine çektiler.

Arjantin’in Jujuy eyaletinde meydana gelen bu manzara karşısında kameraya alan vatandaşlar hem manzaraya karşı izleme görevinde bulundular hemde kameraya görüntüleri aldılar. 115 km hızda gidilen otoyolda ne yazık ki herhangi bir vatandaş aracın plakasını almadığından dolayı izleme görüntüleri polise teslim edilse de araçta ki seks deneyimi yaşayan erkek ile kadının kayıplara karıştığına dair bir görüntü var. Herhangi bir şekilde araçta cinsel deneyim yaşamanın yasak olduğu buna tüm dünyada dikkat edildiğine dair tekrardan sizlere de hatırlatma yapmak isteriz.

İşte bu noktalar mükemmel seksin kapılarını aralıyor

8 Aralık 2017 Blog

0 Yorum

Hem kadın hem de erkek için cinsellik, cinsel bir deneyim yaşamak insanda hiçbir zaman bırakmaması gereken bir tutku, bir fiziki ihtiyaç y ada insan hayatında vazgeçilmez ihtiyaç olarak tanımlanabilir. Buna istinaden de cinsellik anlamlı bir biçimde yaşanmalı, zevk alınmalı ve hem kadın hem de erkeğin kendi bedenini iyi tanıdıktan sonra zevki daha da yukarıya çıkartarak keyifle yaşanılası şeyleri ortaya koyabileceği bir olgudur.

Birçok araştırma günümüzde yoğun bir ilgiyle yapılmaktadır. Araştırmalar göstermektedir ki, aslında evliliklerin birçoğu tartışma – anlaşamama değil daha çok cinsel deneyim olmaması ya da yeterli cinsel birlikteliğin yaşanmamasıyla ilgisi olduğuyla ilgilidir. Cinsel ha, cinsel çekim, cinsellik, bunların her biri birliktelik bitme sebebinin temel sebepleri olmuş gözükmektedir. Bu tip durumların önüne geçmek için ne yapılmalıdır? Elbette cinsellik konusunda hem erkeğin hem de kadının öncelikli olarak kendini tanıması gereklidir. Ardından kadının cinsel haz noktaları nerelerdir, bunların bilinmesi, partnerini yönlendirmesi ve elbette tanımasına karşılık en iyi şekilde bunları kullanabilmektir.

Seks yapmaktan, seks deneyiminden daha sıkı ve güzel bir biçimde zevk almak adına yapabilecekleriniz hakkında sizlere bazı bilgiler vermeye çalıştık. Siz de bu bilgiler karşısında bedeninizi iyi tanıyabilir ve en iyi şekilde sekse karşı olan güzel duruşunuzu, zevk alma halinizi de arttırabilirsiniz.

Seks Yaşamak İçin Önce Her Şeyin Beyinle Başladığını Bilmeliyiz

Zevklerin ve her faaliyetin de olduğu gibi her şey öncelikli olarak zihinde başlangıç yapar ve bedene akar. Önceliğiniz her zaman zihin, beyniniz olmalıdır. Beyninizde hazır olan şey seks ise, seksi yaşamak ise vücudunuz da buna göre hazırlanır. Ardından da şehvetin olduğu cinsel deneyimin, birlikteliğin olduğu, elbette sözlerin güzelce söylendiği ve çekici sözlerle karşılıklı beynin cinselliğe hazırlandığı günler, anlar, saatler sizlerin olur. Bedenin arzu ile karşıda ki kişiyi istediği bir gerçekken, buna hazırlanan ise beyinden gelen sinyaller ile bedeniniz olur. Her zaman kibar, nazik ve davet edici biçimde karşıda ki kişiyi istemeniz yeterli olacaktır.

Klitorisin Üst Kısmı

Kadınların daha fazla cinsel haz almalarında işe yarayan bölgelerden biri de, vajinanın kendisi ve çevresinde bulunan dokulardır. Bu dokular cinsel haz konusunda gerçekten de önemli noktalardır. Zevk çıkıntısı ya da klotoris adıyla adlandırılan bu bölge, uzmanlar tarafından kadının cinsel birleşimde zevk aldığı merkezi yer olduğunu söyler.

Klitorisin üst kısmı olan bikini bölgesinde ise kadını sıkı bir uyarılmaya davet edecek olan ve zevk aldığı bölge olan bu bölgede erkek ne kadar cinsel deneyimleriyle uyarabilirse, kadının da kendisine bağlanmasını ve elbete defalarca orgazm yaşayarak onu zevkli hale sürüklemesini bu sayede başarmış olacağını da unutmamak gereklidir.

Saçlar Önemli

Kadınlar, saçlarının okşanmasından çılgınca hoşlanan varlıklardır. Her ne olursa olsun, kadının yaşı fark etmeksizin kadının saçlarına dokunulması demek, kadının baştan çıkması demektir. Gerçekten de bir kadının saçlarına hoş bir okşama ile dokunmanız, koklamanız, nefesinizi kadının hislerine dokundurmanız doğrultusunda karşılıklı çok özel şeyler hissedeceğiniz de bir gerçektir.

Hem Boyun Hem de Kulaklara Dikkat

Dudağınızı hissettirerek, ufak dokunuşlar ile yapacağınız tatlı heyecanlar sayesinde partnerinizi mutlu etmeniz elden bile değildir. Heyecanı arttırma konusunda müthiş bir zirve noktaya çıkartacağınız kadar, bir kadının boynunun gerçek anlamda cinsel hazzı top noktaya çıkardığına emin olabilirsiniz.

Boyundan öpmek ya da nefesinizi boyunda hissettirmekle beraber kadınınızı kendinize çok iyi derecede o an için bağlarsınız ve keyifli bir seks deneyimine de başlangıç yapabilirsiniz. Çünkü kadının cinsel dürtüsünü en iyi şekilde bu şekilde uyaracağınıza emin olabilirsiniz.

Kalçalar

Kalça, kadında gerçek anlamda hassas denecek değerde özel bölgelerinden biridir. Kalçalara yapacağınız nazik ve ufak dokunuşların yanı sıra, hafif bir sertlik bile çok iyi derecede uyarıcıdır. Orgazm esnasında kadının kalçasının sıkılması sayesinde de orgazmın daha da zevkli olmasını, zevk doruklarının çıkılmasını sağlamış olabilirsiniz. Hem erkek hem de kadın için seks için zevk noktalarından biridir.

Meme Ucunda ki Özel Haz

Meme uçlarına dokunmak, erkekler tarafından kadınların uyarılması adına yapılabilir basit ve doğru eylemlerden biridir. Kadında hissedilebilir hazzı en iyi şekilde yaşatan meme ucunda gerçekten de özel bir zevk doruğu yaşatacak değerde kapı vardır. Ön sevişme esnasında yapılan meme uçlarında ki dokunuşlarla beraber ikili olarak hazzı da üst noktalara çıkartmış olabileceksiniz.

Dudakların Sırrı

Kadın sadece seks öncesi ya da seks esnasında öpüşmek için değil aynı zamanda da zevk almak, zevki yaşamak için ya da partnerine de özel zevkleri sunabilmek adına dudaklarını kullanmak ister. Bunu yapmak istediğinde erkeğinin de ortak olmasıyla beraber çok şeyi beraber sunabilir, zevk doruklarını yukarıya taşımış olabilirsiniz.

Gizli Bir Yer: Bacak İçi ve Diz Arkası

Boyun ve kulak dışında gerçekten de hafif dokunuşların yapılması gereken yerlerden biri de bacak içi ve diz arkasıdır. Tatlı öpücüklerle beraber tatlı bir biçimde sekse hazır hale gelmesini sağlayabileceğiniz bu bölgeler ile kadınınızı uyarabilirsiniz.

Sırtta Özel Bir Adres…

Kadınların en özel yerleri: boyun, omuz başları, bacak, sırt ve ayaklardır. Bazen de ellerinin önemli olduğunu, zevk verdiği ve hassas yerler olduğunu belirtmek isteriz. Sırtta yapılacak hariak bir masaj ile beraber tatlı bir öpücük ya da eş değerde okşamalar, kadını kendinden geçirecektir. Zevki büyük bir şekilde tattıracak olan bu kısımlar, sevişme adına çok şeyi de beraberinde getirir. Sırt kısmıda yine kadında tahrik edici izler bırakan yerlerden biridir diyebiliriz.

G Noktasını Öğrenelim…

İnternette ya da sekste zevk denilince beyan edilen bölgelerden biri de G noktasıdır. Bu bölge hakkaten de söylenen kadar vardır… Vajinanın hemen üst kısmında bulunan bu bölge, vajina girişinden sonra 4 cm kadar yukarıda olduğuna dair bir inanç var. G noktası, kadınların prostat bölgesine dokunulduğunu hissettiren bölgedir. Bu haz alanını keşfeden kişinin isminin baş harfi G ile başladığı için G noktası adı verilmiştir. Dudak, parmak ya da penis ile vajinaya temas ettiğinizde hazzı arttıracak birçok şeyi yaşayacağınız kadar, harikulade özel deneyimlerin içerisinde de olacağınız gibi G noktasıyla da karşı tarafı çok özel duygulara itebilirsiniz.

Page 1 of 51 2 3 5
 • Zamanı Eğlenceye Çevirecek Ortamlar

  Tarafından de 4 Kasım 2017 - 0 Yorumlar

  Hoş bir partner bularak, güzel zamanlar, keyifli geceler geçirmek istiyorsunuz değil mi? Bu konuda en etkileyici farklarla beraber, siz de güzel bir şekilde gecelerinizi yaşayabileceğiniz, keyifli arkadaşlıklar kurabileceğiniz ve tabi ki eğlencenin de içerisinde olacağınız gecelere dahil olabilirsiniz. Partnerinizi bulmak adına internet gibi bir mecra kullanmak doğru adımlardan biri olabilir. Güzel bir zaman bulduğunuzda o […]

 • İsteklerinize Uygun Eğlenceli Geceler

  Tarafından de 10 Kasım 2017 - 0 Yorumlar

  Kaliteli ve de eğlenceli bir zaman geçirme adına faydalanabileceğiniz internet sitelerinden biri de sosyal ağlar olacaktır. İnternet, insanların artık sosyalleşmeleri adına faydalı olan bir kavram oldu. İşte bu nedenle de insanlar en iyi şekilde interneti kullanmak istiyor, kaliteli bir partner bularak eğlenceli akşamlar, kaliteli yaşamlar geçirmek istiyor. Sizlerde bunu başarmayı ister miydiniz? Müthiş bir aşk […]

 • Güzel Bayanlarla Nasıl Tanışılır

  Tarafından de 3 Kasım 2017 - 0 Yorumlar

  İnterneti kullanarak insanların en çok nelerden hoşlandıkları, neler yaptıklarını ve şu anda nelerle ilgili olduklarını öğrenebilirsiniz. Bunlar sizin ne işinize mi yarayacak? Elbette karşınızdakini tanıyarak, kendinize yakın olup olmadığını hisseder, buna göre de en iyi şekilde yakınlık kurarak tanımak, tanışmak istersiniz. Eğleneceğiniz, güzel bir vakti geçirerek değerlendireceğiniz İzmirli geceler adına izmir escort sitesinde muazzam geceler […]

 • Şehrinizde En İyi Bayanları İnternetle Bulun

  Tarafından de 8 Kasım 2017 - 0 Yorumlar

  Tek gecelik aşklara inanır mısınız? Doğru bir şekilde güzel ve kaliteli şeyler yaşamak adına, merak ettiğiniz o güzel şeyler adına siz de interneti kullanabilir ve internet ile beraber istediğiniz, beraber olmak istediğiniz harika kadınları da tanıyabilirsiniz. Bu noktada bayanların her zaman bolca olduğu sosyal ağlarda takılmak yeterli ve önemlidir. Hayatınıza rengarenk şeyler katacağınız en güzel […]

 • Kaliteli Kadınlarla İnternet Üzerinden Tanışın

  Tarafından de 9 Kasım 2017 - 0 Yorumlar

  Bir şeyleri güzel şekle büründürmeye var mısınız? En güzel şekilde partnerinizi seçmek ve takılmak istediğinizde, faydalanabileceğiniz ortamlardan biri de internet olacaktır. İnternet ile beraber siz de ortak noktalarınızın olduğu harika kadınlarla tanışabilir, onların gecelerine dahil olabilir ve onlarla beraber güzel şeyleri de yaşayabilirsiniz. Partnerinizle birlikte ortak noktalar bularak tanışmak fark yaratır. Bu konuda izmir escort […]